10002 QUARZO ROSA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10002 |
| Color | PINK |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 592kg |
| Block | 10002 |
| Color | PINK |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2662kg |
| Block | 10002 |
| Color | PINK |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 179cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2662kg |